DZIĘKUJEMY!!!

 Składamy gorące podziękowania naszym wspaniałym darczyńcom.

 Podziękowania należą się dla wszystkich dzieci, rodziców ich rodzin i bliskich oraz pracownikom przedszkola. Zaangażowanie i ogrom Państwa pomocy przerósł wszelkie oczekiwania. Przekazali Państwo m.in.: żywność, ubrania, kurtki, buty, torebki damskie i dziecięce, koce, ręczniki, pościele, kołdry, poduszki, środki czystości, kosmetyki, zabawki, wózki spacerowe, komplet talerzy, dywany, meble pokojowe, ławy, farby, gładzie, lampki nocne, ozdoby świąteczne, artykuły szkolne, książki, firany, gry planszowe, bony podarunkowe. 

Wzruszenie i radość obdarowanej rodziny była nie do opisania, muszą Państwo to zobaczyć. Fotorelacja z przygotowania i przekazania szlachetnej paczki odbędzie się podczas zbliżającego się spotkania wigilijnego.

 

 

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem KUJ-1487-508492), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Darczyńca był razem z nami u rodziny. Wszyscy pomagali nam nosić paczki. Ich ilość była tak ogromna, że nie byliśmy w stanie wszystkiego wnieść do domu. Wszystkie meble, które otrzymała rodzina, zostawiliśmy na zewnątrz. Pan Marek obiecał, że wszystko tak zorganizuje, że meble zostaną wniesione do środka (wieczorem dzwonił do mnie i powiedział, że mu się udało, nawet chciał przesłać mi zdjęcie jako dowód). Pani Agnieszka po zobaczeniu ilości paczek stała na środku pokoju z córeczką i płakała ze szczęścia. Nie wierzyła w to, co się dzieje. Pan Marek natomiast wyglądał, jakby unosił się nad ziemią. "Tyle żywności, tyle ubrań, tyle tego wszystkiego, i to wszystko dla nas". "Bardzo się cieszymy, że ktoś w nas uwierzył, że nam zaufał i podzielił się z nami tym, co ma. Pani nie wie, jak nam to wszystko się przyda. Teraz spłacimy zadłużenie, bo nie będziemy musieli wydawać tyle pieniędzy na żywność, środki czystości i ubrania" - powiedział pan Marek. Pani Agnieszka cały czas powtarzała przez łzy, że nie może w to uwierzyć, że to jej się chyba śni. Dziewczynki po ujrzeniu zabawek od razu zaczęły się bawić. W domu panowała wielka radość i szczęście.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo dziękuje za cudowną współpracę z Państwem, która dała taki niesamowity efekt. Dana pomoc z pewnością nie będzie zmarnowana przez rodzinę. Da nowy zapał do walki o dzieci. Jestem ogromnie zaskoczona taką iloscią paczek oraz wielkim zaangażowaniem dla obcej rodziny. Nigdy nie zapomnę tej współpracy oraz całej akcji dla rodziny. Życzę Państwu zdrowych i pogodnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze z dodatkowym talerzem, który ofiarowali Państwo mojej rodzinie. Marta Ornowska - wolontariusz, opiekun rodziny


Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, nie wiemy, jak mamy podziękować, bo samo słowo "dziękuję" nie wystarczy. Nie zapomnimy tego do końca życia, jesteśmy Waszymi dłużnikami a Wy naszymi aniołami. Życzymy zdrowych i radosnych świąt.